Dunaterm VKU 22 600-1200 szelepes radiátor tartó nélkül (DK6012TN)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm VKU 22 600-1200 szelepes radiátor tartó nélkül (DK6012TN)
A Dunaterm VKU 22 600-1200 szelepes lapradiátor tökéletes választás mindazok számára, akik kompromisszumok nélküli meleget és modern megjelenést keresnek otthonukba. A kiváló minőségű acéllemezből készült radiátor univerzális forgatható szelepezéssel rendelkezik, így tökéletesen illeszkedik bármilyen fűtési rendszerhez, akár új építésről, akár felújításról legyen szó. A 1200 mm hosszúság és 600 mm magasság ideális hőleadást biztosít, míg a fehér szín letisztult eleganciát kölcsönöz bármelyik helyiségnek. A maximális 1,0 Mpa üzemi nyomás és 110 °C hőmérséklet garantálja a tartósságot és a biztonságot, miközben a 1953 W teljesítmény (75°/65°/20°) gyorsan és hatékonyan melegíti fel otthonod. Fedezd fel a Dunaterm minőséget, ahol az innováció és a megbízhatóság otthonod kényelméért dolgozik!
A DUNATERM acéllemez radiátort Európa egyik legkorszerűbb gyárában készíti a csehországi KORADO cégcsoport.
Valamennyi radiátoruk a Magyarországon jelenleg kapható radiátorok többségénél korszerűbb, kataforézises felületvédelmet kap.
Ez a technológia biztosítja a stabil, korrózióálló, hermetikus, mechanikai hatásoknak is ellenálló alapozóréteg kialakulását a radiátor felületén.
Ennek köszönhető a termékek hosszú élettartama.
( A DUNATERM márkanevet csak Magyarországon és Romániában használják, a többi országban a termék más néven kerül forgalomba.)
Univerzális kialkakítás.
A radiátorok beépített szelepet tartalmaznak, végdugó, légtelenítő a radiátorhoz csomagolva.
Nem tartozék a temofej és a szelep blokk.
Műszaki adatok
| Tömeg | 32,27 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Csatlakozás | G1/2" |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 600 mm |
| Súly | 32,27 kg |
| Max. üzemi nyomás | 1,0 Mpa |
| Kivitel | Univerzális forgatható szelepes radiátor |
| Hosszúság | 1200 mm |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Szín | Fehér |
| Anyaga | Acéllemez |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Teljesítmény (75°/65°/20°) | 1953 W |
| Teljesítmény (55°/45°/20°) | 999 W |

