Raky 63-1/2″ Hőmérő 0-120 C°L-100 mm (PT3A5070042)
CIKKSZÁM: FI-PT3A5070042
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Raky 63-1/2″ Hőmérő 0-120 C°L-100 mm (PT3A5070042)
Az IMPORT 63-1/2″ HŐMÉRŐ 0-120 C L=100 MM
A hőmérő 63 mm-es átmérőjével és 1/2” csatlakozásával egyszerűen illeszkedik a legtöbb rendszerbe, így gyorsan és könnyedén telepíthető. 0-120 °C mérési tartománya megnyugtató biztonságot jelent,
pontosan tudhatja, milyen hőmérséklet uralkodik a rendszerben.
Hosszúsága (100 mm) és pehelykönnyű súlya (0,1 kg) révén szinte észrevétlenül simul bele környezetébe, miközben a hőmérséklet folyamatos kontrollja révén.
Mechanikus hőmérő 0-120 fok közötti mérési tartománnyal.
A szonda hossza ami az órához hüvelyesen csatlakozik, így meghibásodás esetén pillanatok alatt cserélhető. A hőmérő szondarészének kiszerelése a rendszerből nem szükséges.
Nem csak az 1/2 colos horganyzott T-idomba, hanem 5 rétegű alubetétes T-idomba vagy 15 mm-es rézcsöves T-idomokba is beszerelhető.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Egyéb |
| Átmérő | 63 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | Hőmérő |
| Hosszúság | 100 mm |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Mérési tartomány | 0-120 C° |


