Fischer FRS K 48-49/19 M8-M10 Hőszigetelt bilincs (506502)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Fischer FRS K 48-49/19 M8-M10 Hőszigetelt bilincs (506502)
A Fischer FRS-K hidegbilincs integrált szigeteléssel egy kétcsavaros csőbilincs, kombinált menettel M 8/M 10 vagy M 12/M 16. A kétcsavaros változat lehetővé teszi a csőátmérőhöz való optimális alkalmazkodást. A kombi csatlakozómenettel kombinálva a rugalmasság megnő. A 12 – 219 mm külső átmérőjű és 13 vagy 19 mm szigetelésvastagságú hűtő- és klímarendszerekhez való csövek menetes rudak vagy függesztőcsavarok segítségével megbízhatóan rögzíthetők beltérben. Az öntapadó záró ajak és az öregedésálló szigetelőanyag garantálja a hidegkonzolok optimális működését.
Névleges méret 1 1/2
Max. ajánlott statikus terhelés 0,45 kN Metrikus menet M8 / M10 Szigetelés vastagsága 19 mm Szélesség sz 132 mm Magasság 116 mm Magasság Z 62,5 mm
Csavarcsavar M6 Szigetelőanyag hossza 50 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Fischer |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Szélesség | 132 mm |
| Magasság | 116 mm |
| Súly | 0,3 kg |
| Kivitel | Hőszigetelt bilincs |
| Méret | 48-49/19 |
| Szigetelés vastagsága | 19 mm |
| Anyaga | fém,gumi |
| Terhelés | 0,45 kN |


