Esbe ARA 641 Motor 230 V 30s 3 pont (1210-110-0)
CIKKSZÁM: FÜ-2-1210-110-0
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Esbe ARA 641 Motor 230 V 30s 3 pont (1210-110-0)
Az ESBE ARA 641 MOTOR 230V 30 SEC 3 PONT 6NM valódi áttörést jelent az ipari szabályozás területén! A 5-55 °C közötti beállítási tartományával, valamint 230/50 V/Hz elektromos csatlakozásával szinte bármilyen keverőszelephez megbízhatóan illeszkedik. Az IP41-es elektromos védettségnek köszönhetően ellenáll a különböző ipari környezetek kihívásainak, miközben a 6 Nm nyomaték és a 10 bar maximális üzemi nyomás biztosítja a kiváló teljesítményt. A mindössze 0,5 kg súlyával könnyű telepíteni és kezelni, a 55 °C maximális hőmérséklet pedig lehetővé teszi a sokoldalú felhasználást. Az Esbe megbízhatósága és a precíz motoros vezérlés új szintre emeli a hatékonyságot, hogy Ön magabiztosan nézzen szembe bármilyen ipari kihívással. Válassza az ESBE ARA 641-et, és tegye gördülékennyé a mindennapi munkafolyamatokat!
- 230 V 50 HZ
- 1,5 m kábellel
- 30 mp futási idő
- A keverőszelephez való illesztéshez szükséges csatlakozó készlettel szállítva
- Hőmérséklet tartomány -5 — +55°C
- IP41 védettség
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Esbe |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IP41 |
| Beállítási tartomány | 5-55 °C |
| Súly | 0,5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. hőmérséklet | 55 °C |
| Felhasználási terület | Keverőszelephez motor |
| Nyomaték | 6 |


