Esbe VTC 511 60C” Termosztatikus szelep Bm1″DN25 (5102-030-0)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Esbe VTC 511 60C” Termosztatikus szelep Bm1″DN25 (5102-030-0)
Az ESBE VTC 511/DN25-60C KVS 9 TERM. SZELEP BM nem csupán egy ipari szerelvény, hanem a fűtési rendszerek szíve-lelke, ahol a sárgaréz anyag és a pontos, 60°C-os beállítási tartomány a megbízható működés záloga. A 25 mm-es méretével és Bm 1″ csatlakozásával könnyedén illeszthető bármely ipari fűtési rendszerbe, miközben az IP41-es elektromos védettség nyugalmat ad a biztonság terén. A 9 s kvs érték és a 10 bar maximális üzemi nyomás kiemelkedő teljesítményt garantál nagyobb igénybevétel esetén is. Mindössze 0,5 kg súlyával egyszerűen kezelhető, mégis robusztus és tartós. Válaszd az ESBE-t, ha olyan megoldást keresel, amely inspirál, magabiztossá tesz, és hosszú távon biztosítja a stabil, hatékony fűtést minden környezetben!
a szelep két ponton szabályoz, nem szükséges más szelep beépítése a bypass csőre
– beépítés: vagy a visszatérő ágba (50, 55, 60, 65, 70, 75°C), vagy a tartály töltő ágba (70,
75°C (javasolt az első megoldás)
– tartalmaz egy termosztátot, mely 50, 55, 60, 70 vagy 80°C–nál kezd nyitni, és teljesen
kinyit, amint a hőmérséklet 10°C-al túllépi a megadottat
– adalékanyagként 50% glykol (fagyvédelem), valamint oxigén elnyelő keverék
engedélyezett (a glykolt a méretezésnél figyelembe kell venni, mert a viszkozitást és a
hővezetést is befolyásolja)
– normál üzemben nem igényel karbantartást, de a termosztát szükség esetén könnyen
cserélhető
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,45 kg |
|---|---|
| Gyártó | Esbe |
| Csatlakozás | Bm 1" |
| Elektromos védettség | IP41 |
| Súly | 0,5 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 25 mm |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| kvs | 9 s |
| Beállítási tartomány | 60 C° |


