Bimetál Tárcsahőmérő 63 mm 0-500 C°L=100 (2901101100)
CIKKSZÁM: FÜ-2901101100
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Bimetál Tárcsahőmérő 63 mm 0-500 C°L=100 (2901101100)
A BIMETÁL TÁRCSAHŐMÉRŐ 63MM 0-500°C L=100 a fűtés világában igazi kulcsszereplő: precíz és megbízható eszköz, amely ipari és háztartási környezetben egyaránt gondoskodik a tökéletes hőmérséklet-ellenőrzésről.
Az akár 500°C-ig terjedő mérési tartományával minden kihívásnak megfelel, legyen szó kazánokról, fűtési rendszerekről vagy ipari berendezésekről.
A 63 mm-es átmérő és a 100 mm-es hosszúság ideális kombináció a könnyű leolvashatóságért és a praktikus beépítésért.
A masszív felépítése és a mindössze 0,1 kg-os súlya biztosítja a könnyű kezelhetőséget, míg a 1/2″ csatlakozás révén szinte bármilyen rendszerbe könnyedén integrálható.
A bimetál hőmérő megbízhatóság, pontosság és az, hogy mindig tökéletesen uralja a hőmérsékletet otthonában vagy munkahelyén!
Leírás:
-Körszámlapos bimetál hőmérő,0…+500°C, L=100mm
-G1/2″, érzékelőcső: sárgaréz,
-Számlap átmérő: 63mm,
-Körszámlapos bimetál hőmérő,
-G1/2″, érzékelőcső: sárgaréz,
-Számlap átmérő: 63mm,
Ipari hőmérő 0-500°C-ig
- Fontos: A pontos mérés érdekében a kemence felfűtése után helyezze be a hőmérőt.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Egyéb |
| Átmérő | 63 mm |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,1 kg |
| Hosszúság | 100 mm |
| Felhasználási terület | Ipari és háztartás |
| Mérési tartomány | 0-500 C° |

