Smartpipe OK 1″ BB szorítógyűrűs gyorskötő idom (10030003)
CIKKSZÁM: GESP-10030003
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Smartpipe OK 1″ BB szorítógyűrűs gyorskötő idom (10030003)
Az SP OK 1″ SZGY. GYORSKÖTŐ a Smartpipe család egyik leginnovatívabb tagja, amely egyesíti a kiváló minőségű anyagokat és a felhasználóbarát kialakítást. A 31,2-34,4 mm mérettartományban könnyedén alkalmazható, így tökéletes választás különféle csőhálózatokhoz, legyen szó ipari vagy háztartási felhasználásról. A 10 bar maximális üzemi nyomás biztosítja, hogy a rendszer mindig megbízható és tartós maradjon, miközben a BB karmantyús kivitel gyors és egyszerű szerelést tesz lehetővé. Mindössze 0,4 kg súlyával, valamint 1″-os csatlakozásával könnyedén kezelhető, így időt és energiát spórol meg minden szerelőnek. Válaszd az SP OK 1″ SZGY. GYORSKÖTŐT, és tapasztald meg a Smartpipe fejlesztéseinek előnyeit: megbízhatóság, egyszerűség és kiváló teljesítmény egyetlen gyorskötőben!
Smartpipe OK 1″ BB szorítógyűrűs gyorskötő idom alkalmazási területei:
Varrat nélküli és hegesztett acélcsövek (MSZ EN 10220:2003), Műanyag csövek (MSZ EN 12201:2003)
szerelési munkálatainál, 10 bar nyomás értékig.
Közeg: Ivóvíz, fűtési és használati melegvíz, tüzivíz
Névleges hőmérséklet:
Ivóvíz: 30 C°,
fűtési és használati melegvíz 80 C°
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,44 kg |
|---|---|
| Gyártó | Smartpipe |
| Csatlakozás | 1" |
| Súly | 0,4 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | BB karmantyú |
| Méret | 31,2-34,4 mm |
| Névleges átmérő | 1" |

