Grundfos Magna3 25-100 180 Fűtési szivattyú (97924247)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos Magna3 25-100 180 Fűtési szivattyú (97924247)
A GRUNDFOS MAGNA 3 25-100 180, 230 V PN10 keringető szivattyú a modern fűtési rendszerek szíve, amely megbízható teljesítményével és tartósságával új szintre emeli otthona vagy üzeme komfortját. A rozsdamentes acél anyaghasználat nemcsak a hosszú élettartamot, hanem a rozsdásodás elleni védelmet is garantálja, míg a 180 mm-es beépítési hosszúság könnyű és rugalmas telepítést tesz lehetővé. Az IP44-es elektromos védettség és a 163 W-os teljesítményfelvétel révén a szivattyú biztonságos, energiatakarékos működést nyújt, miközben akár 10 bar maximális üzemi nyomást is képes kezelni. A Grundfos világszínvonalú mérnöki tudása ebben a készülékben összpontosul: a hatékonyság, a csendes működés és a kiváló megbízhatóság mind hozzájárulnak ahhoz, hogy Ön gondtalanul élvezhesse otthona melegét. Válassza a GRUNDFOS MAGNA 3-at, hogy a fűtési rendszerében is az innováció és a minőség keringjen!
AAGrundfos Magna3 egy olyan intelligens szivattyú mely használatos fűtési keringetőként, a légkondicionálás területén, hűtésnél, használati melegvíz rendszerekben, hőszivattyús rendszerekben, szolár rendszerekben. EEI értéke bőven túlteljesíti az EuP 2015 követelményeit. A Magna3 nagyon jó hatékonysággal bír, a legkiemelkedőbbel a Grundfos szivattyúi közt. A Legjobb EEI értékkel rendelkezik, melynek köszönhetően akár 75%-kal kevesebb az energia költsége.A szivattyú alkalmas -10 és +110 C fok közötti folyadék keringetésére, maximum +40 C fok környezeti hőmérséklet mellett. Így hűtésre és fűtésre egyaránt használható. A Magna3 BMS épületfelügyeleti rendszerekhez is integrálható.
Feszültség 230 Volt Teljesítmény 163 Watt Emelőmagasság 8 m A fenti emelőmagasságokhoz tartozó szállítási teljesítmények 7,9 m3/óra Csatlakozások Menetes Szívó csatlakozás 6/4 Nyomó csatlakozás 6/4 Max folyadék hőmérséklet 110 °C Beépítési hossz 180 mm Tengely Oxidkerámia – Rozsdamentes acél Járókerék Kompozit PES – Rozsdamentes acél Védelem IP44
Műszaki adatok
| Tömeg | 4 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IP44 |
| Súly | 5 kg |
| Kivitel | Keringető szivattyú |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 163 W |


