Grundfos Magna1 keringető szivattyu 32-120 F 220 (99221285)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Grundfos Magna1 keringető szivattyu 32-120 F 220 (99221285)
Ismerje meg a GRUNDFOS MAGNA1 32-120 F 220 1x230V PN6/10 fűtési keringető szivattyút, amely a rozsdamentes acél időtálló tartósságával és modern technológiájával új szintre emeli otthona vagy ipari létesítménye fűtési rendszerét! A 220 mm-es beépítési hosszúság és a karimás csatlakozás gondoskodik arról, hogy könnyedén illeszthető legyen a legtöbb rendszerbe, miközben az IP44-es elektromos védettség biztonságos működést garantál még nehezebb körülmények között is. Három fokozatú teljesítményével és 110 °C maximális hőmérséklettel rugalmasan alkalmazkodik a különböző igényekhez, akár 6/10 bar üzemi nyomás mellett is. A Grundfos neve a megbízhatóságot és a hosszú élettartamot szimbolizálja, így Ön biztos lehet abban, hogy a MAGNA1 szivattyúval valódi értéket és nyugalmat visz otthonába. Bízza a fűtést a profikra, válassza a GRUNDFOS MAGNA1-et, és élvezze az energiatakarékos, hatékony működést minden nap!
Régebbi keringető szivattyúk kiváltásakor ez a tökéletes választás, és mivel megfelel az EuP 2015 előírásoknak, lényeges elektromos energia megtakarítás lehetséges. Az ideális választás alap teljesítményigények esetén olyan alkalmazásokban, ahol alapfokú rendszerszabályozás és felügyelet az elvárás.
•Felügyelet hibarelén keresztül, a nyugalom érdekében
•Digitális start/stop bemenet áll rendelkezésre a szivattyú távvezérléshez
•Folyamatos működés és kevesebb állásidő a vezeték nélküli ikerszivattyú funkcióval (iker szivattyúfejeknél áll rendelkezésre)
•Nagy hatásfok, ami lényeges elektromos energia megtakarítást eredményez
•Egyszerű beállítás és üzemeltetés az áttekinthető felhasználói felületen keresztül
•Karbantartást nem igényel a védett forgórészű típusnak köszönhetően.
Műszaki adatok
| Tömeg | 10 kg |
|---|---|
| Gyártó | Grundfos |
| Csatlakozás | Karima |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Súly | 17,17 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6/10 bar |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Beépítési hosszúság | 220 mm |
| Fokozat | 3 |
| Elektromos védettség | IP44 |


