LITKE Gázmérő óraszekrény védőszekrény (5801100694)
CIKKSZÁM: GS-5801100694
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
LITKE Gázmérő óraszekrény védőszekrény (5801100694)
A GÁZMÉRŐ SZEKRÉNY LITKE (VÉDŐSZEKRÉNY) a Gáz -Szer megbízható minőségét hozza el otthonába, hogy gázórája mindig biztonságban legyen! Horganyzott acélból készült, így ellenáll az időjárás viszontagságainak és a korróziónak, miközben tartós védelmet nyújt. A kulccsal zárható kivitel gondoskodik arról, hogy illetéktelenek ne férhessenek hozzá, ablakos kialakítása pedig lehetővé teszi a gázóra gyors és egyszerű leolvasását anélkül, hogy kompromisszumot kellene kötnie a biztonság vagy a kényelem terén. A mindössze 5 kg-os súlyának köszönhetően könnyedén telepíthető, ugyanakkor masszív védelmet nyújt. Válassza a GÁZMÉRŐ SZEKRÉNY LITKE szekrényt, hogy nyugodtan élvezhesse otthona biztonságát és a modern védelem előnyeit, miközben hosszú távon gondoskodik gázórája épségéről!
Anyaga:horganyzott lemez
Felhasználás:Gázóra védelem
tartozék:ablakos
Tulajdonság_kulcsar zárható
Műszaki adatok
| Tömeg | 5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Gáz -Szer |
| Súly | 5,1 kg |
| Kivitel | Gázóra szekrény |
| Anyaga | Horganyzott acél |
| Felhasználási terület | Gázóra |
| Tulajdonság | Kulcsal zárható |
| Tipus | Ablakos |
| Szélesség | 700 mm |
| Mélység | 250 mm |
| Magasság | 480 mm |



