Gumigyűrű Pvc csőre 40-es (710010040)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Gumigyűrűnk minden cseppjét őrzi a biztonságnak – ahol a tömítés életet ad a csőnek!
Tapasztalja meg a tökéletes tömítést a 40-es GUMIGYŰRŰ /2252/ PVC cső-höz /4190/-nel, amelyet a Jankovics és Jankovics Kft. gyártott a legmagasabb minőségi elvárások szerint! Ez a kerek iránytörésű gumigyűrű kimagasló 6 bar üzemi nyomást is könnyedén elvisel, miközben mindössze 0,01 kg súlyával szinte észrevétlen marad, de jelentős védelmet nyújt. Gumi anyagának köszönhetően rugalmas és tartós, így hosszú távon garantálja a PVC csövek és idomok szivárgásmentes, biztonságos illeszkedését. Legyen akár otthoni, akár ipari felhasználásról szó, ez a gumigyűrű az apró, de nélkülözhetetlen részlet, amely nyugalmat és megbízhatóságot visz mindennapjaiba. Válassza Ön is a Jankovics minőséget, hogy csőrendszere mindig tökéletesen zárjon!
- gumigyűrű tokos lefolyócsőhöz, PVC idomokhoz
- méret: O40 mm
- Ajakos tömítő gumigyűrű, – lefolyó és csatornacsövek, valamint azok idomrendszerének tokos zárásának csöpögés- és folyásgátlására – a gumigyűrűn található szilikonos kenőanyag elősegíti a könnyebb összecsatlakoztatást
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,01 kg |
|---|---|
| Gyártó | Jankovics és Jankovics Kft |
| Átmérő | 40 mm |
| Súly | 0,01 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Iránytörés | Kerek |
| Anyaga | Gumi |
| Felhasználási terület | Pvc cső és idomok |

