Haas Öblitőcső toldó fali wc-hez 300 mm (HAAS-3604)
CIKKSZÁM: HAAS-3604
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Haas Öblitőcső toldó fali wc-hez 300 mm (HAAS-3604)
Ismerje meg a Haas ŐBLÍTŐCSŐ TOLDÓT, amelyet kifejezetten fali WC-khez terveztek, hogy hosszú távon is biztos, megbízható összeköttetést nyújtson!
A 300 mm hosszúságú, polipropilénből készült toldócső kiválóan ellenáll a mindennapi igénybevételnek, miközben könnyű, mindössze 0,1 kg súlyával megkönnyíti a szerelést és a beépítést.
Letisztult fekete színe modern, elegáns megjelenést biztosít bármilyen fürdőszobában, így a funkcionalitás mellett az esztétikára is ügyel.
Válassza a Haas minőséget, ha fontos Önnek a tartósság, a biztonság és az egyszerű telepítés.
Anyag:PP
- Öblítőcső-csatlakozóval
- 55 mm-es bevezetőcsöves WC-hez, belső.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Haas |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | WC öblítőcső toldó |
| Hosszúság | 300 mm |
| Szín | Fekete |
| Anyaga | Polipropilén |
| Felhasználási terület | Fali wc |

