Haas Nyomáspróba dugó kék 1/2″ (6601)
CIKKSZÁM: HAAS-6601
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Haas Nyomáspróba dugó kék 1/2″ (6601)
A HAAS 1/2” vakdugóval a tökéletes zárás kék színben.
A HAAS 1/2” vakdugó kék színben nem csupán egy egyszerű műanyag záróelem, hanem a biztonság, tartósság és funkcionalitás szimbóluma.
Ez a 0,111 kg-os, könnyű, de masszív próbadugó.
A vakdugó kialakítása lehetővé teszi, hogy gyorsan és hatékonyan lezárja a kívánt vezetéket vagy csatlakozást, miközben az élénk kék színnek köszönhetően mindig könnyen megtalálható.
Legyen szó próbaidőszakról vagy hosszabb távú zárásról, ez a dugó ideális választás.
- Felhasználás: Hidegvizes csővezetékek 1/2″
- A műanyag próbadugó DIN 1988- 2 szabvány szerint, egyszeri szerelésre alkalmas
- hosszú menettel
- egy tömítéssel
- külső és belső hatlapfejű kulccsal könnyen szerelhető
- kig kúlgő átmérő
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Haas |
| Súly | 0,111 kg |
| Kivitel | Próbadugó |
| Méret | Km1/2" |
| Szín | Kék |
| Anyaga | Műanyag |
| Felhasználási terület | Nyomáspróba dugó |

