Henco 20×2 pe-xc ötrétegű cső 100 fm/tekercs (100-R200216)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Henco 20×2 pe-xc ötrétegű cső 100 fm/tekercs (100-R200216)
A HENCO 20X2 PE-XC ÖTRÉTEGŰ CSŐ 100FM/TEK a modern épületgépészet elengedhetetlen kelléke, ahol a megbízhatóság, tartósság és a kiváló minőség találkozik. Az öt rétegű, alumínium betétes kivitelnek köszönhetően ez a cső nemcsak rendkívül erős, de ellenáll az extrém üzemi nyomásnak is, egészen 10 bar-ig. A 20 mm átmérő és a 2 mm-es falvastagság tökéletes egyensúlyt kínál a rugalmasság és a szilárdság között, így könnyen szerelhető, mégis hosszú távú megoldást nyújt. A Henco gyártó neve garancia arra, hogy a cső megfelel a legmagasabb elvárásoknak is. A 100 méteres hosszúság ideális nagyobb projektekhez, miközben 0,141 kg-os súlyával könnyedén kezelhető. Válassza a HENCO 20X2 PE-XC csövet, és lépjen egy szinttel feljebb a víz- és fűtésrendszerek világában!
Kiválóan alkalmas: központi fűtés, padlófűtési rendszerek kialakításához , valamint hálózati ivóvízrendszer kiépítésére
Flexibilis, alaktartó alacsony hőfokon is
Maximálisan vízpára diffúzió- és oxigénmentes
Korrózióálló
A műanyag csőre jellemző hangszigetelés
A legjobb hő- és nyomásállóság
Alacsony lineáris tágulási együttható
A Henco Standard többrétegű cső szerkezete 5 rétegből áll:
• A belső cső nagy sűrűségű polietilénből készült elektronsugarasan térhálósított szemcsék (PE-Xc)
• Kiváló minőségű ragasztóréteg (20 N/cm2)
• Alumínium cső (hosszában varratmentesen hegesztve)
• Kiváló minőségű ragasztóréteg (20 N/cm2)
A cső megfelel az ATG, KIWA KOMO és DVGW műszaki követelményeknek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1411 kg |
|---|---|
| Gyártó | Henco |
| Átmérő | 20 mm |
| Súly | 0,141 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ötrétegű alu.betétes |
| Hosszúság | 100 fm |
| Falvastagság | 2 |
| Anyaga | PE-Xc |


