Herz 2000/100% Sarok Egypontos szelep (1778441)
CIKKSZÁM: HERZ-1778441
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Herz 2000/100% Sarok Egypontos szelep (1778441)
Fedezze fel a HERZ 2000/100% (2) SAR.EGYPONTOS SZELEP 7784 varázsát, amely minden radiátor bekötésnél garantálja a maximális teljesítményt és megbízhatóságot! Kovácsolt réz anyagának köszönhetően nemcsak rendkívül tartós, de kiválóan ellenáll a korróziónak is, így hosszú távon gondoskodik fűtési és vízellátási rendszerének stabilitásáról. A 40 mm-es beépítési hosszúság, a G3/4″ csatlakozás és az 1/2″ méret tökéletesen illeszkedik a modern igényekhez, miközben a 10 bar-os maximális üzemi nyomás és a 120°C-os hőmérsékleti tűrés a legmagasabb szakmai elvárásoknak is megfelel. A mindössze 0,59 kg-os súly egyszerű beépítést tesz lehetővé, miközben a Henco minőség garanciát jelent minden részletben. Válassza Ön is a precizitást, válassza a HERZ-et – hogy otthona mindig meleg és biztonságos legyen!
HERZ-VUA-40 negyjaratu termosztatikus szelep
ketcsoves uzemre, sarok
Fűtőtest-csatlakozas alulrol, lapostomitesű,
merulőcsővel l = 150 mm, O = 11 mm.
Csatlakozo tengelytavolsag: 40 mm.
Műkodes kozben szabalyozhato, a szelep-belsőresz
nyomas alatt cserelhető. Csőcsatlakozas G 3/4-os
kulső menettel, eurokonuszos kialakitassal.
Csatlakozo csavarzat kulon rendelendő!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,596 kg |
|---|---|
| Gyártó | Henco |
| Csatlakozás | G3/4" |
| Súly | 0,59 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Fűtés, vizellátás |
| Méret | 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 120 °C |
| Anyaga | Kovácsolt réz |
| Hova | Radiátor bekötés |
| Beépítési hosszúság | 40 mm |


