Herz 2000/100% Sarok Egypontos szelep forditott balos (1778461)
CIKKSZÁM: HERZ-1778461
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Herz 2000/100% Sarok Egypontos szelep forditott balos (1778461)
A HERZ 2000/100% (2) SAR.EGYPONTOS SZELEP FORDÍTOTT BALOS a radiátor bekötés új szintjét képviseli, ahol a minőség és a megbízhatóság nem csupán ígéret, hanem mindennapi valóság. Ez a kovácsolt rézből készült, masszív, 0,6 kg-os szelep tökéletesen illeszkedik a 1/2″-os méretű rendszerekhez, és M30x1,5 termofejével precíz szabályozást biztosít. A G3/4″-os csatlakozás és az 50 mm-es beépítési hosszúság révén egyszerűen és biztonságosan integrálható fűtési vagy vízellátási rendszerekbe. A HERZ márka a szakértelem szinonimája, így biztos lehetsz benne, hogy otthonodban mindig kellemes meleg lesz, kompromisszumok nélkül. Válaszd a HERZ-et, és tapasztald meg a modern fűtés kényelmét és hatékonyságát, amely minden egyes napodat jobbá teszi!
HERZ VUA lándzsás radiátorszelep 100% egy csonkú sarok bal 50mm M301/2″
kétcsöves
M 30 x 1,5 „H” fejhez
fűtőtest-csatlakozás alulról
lapostömítésű
merülőcsővel l=150 mm
O=11 mm
csatlakozó tengelytávolság: 50 mm
működés közben szabályozható, a szelep-belsőrész nyomás alatt cserélhető
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,614 kg |
|---|---|
| Gyártó | Herz |
| Csatlakozás | G3/4" |
| Súly | 0,6 kg |
| Kivitel | Fűtés, vizellátás |
| Méret | 1/2" |
| Anyaga | Kovácsolt réz |
| Hova | Radiátor bekötés |
| Beépítési hosszúság | 50 mm |
| Termofej | M30x1,5 |


