Mofém Junior Evo mosdó csaptelep (150-0057-00)
CIKKSZÁM: MOF150-0057-00
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Junior Evo mosdó csaptelep (150-0057-00)
A Mofém Junior Evo mosdó csaptelep nem csupán egy fürdőszobai kiegészítő, hanem egy valódi élmény minden használat során. A krómozott, elegáns külső és a 35 mm-es kartus méret gondoskodik a tartósságról, miközben a M24x1 perlátor precíz vízáramlást biztosít, hogy minden reggel lendületesen induljon. Az álló kialakítás és a 30 cm-es bekötőcső egyszerű beszerelést tesz lehetővé, így gyorsan élvezheted az új csapteleped előnyeit. A Mofém több évtizedes szakértelme és a Junior Evo család modern megjelenése ötvözi a megbízhatóságot a stílusos megjelenéssel. Ideális választás mindazoknak, akik hosszú távon gondolkodnak, és fontos számukra a praktikum, az esztétika és a minőség. Válaszd a Junior Evo mosdó csaptelepet, és adj új lendületet fürdőszobádnak!
Egykaros működtetésű krómozott csaptelep mosdóhoz.
Leeresztőszelep nélkül. Vízátbocsátása 7.5 – 9l/min (3bar) között. Vízkőmentes HONEYCOMB perlátorral, melynek mérete M24x1, ez a speciális vízkőmentes perlátor, lágy vízáramlást és zajcsökkentést biztosít. 35 mm-es kerámia vezérlőegységgel. Flexibilis 3/8″-os bekötőcsővel.
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Mosdó csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Junior Evo |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Bekötőcső hossza | 30cm |
| Kialakítás | Álló |


