Mofém Junior Evo kádtöltő csaptelep+szett (151-0063-00)
CIKKSZÁM: MOF151-0063-00
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Junior Evo kádtöltő csaptelep+szett (151-0063-00)
JUNIOR EVO: A fürdőszoba evolúciója egyetlen mozdulattal!
Fedezze fel a fürdőszobai kényelem új szintjét a Mofém Junior Evo kádtöltő csapteleppel zuhanyszettel (MOF151-0063-00)! Az egykaros kialakítás és a 35 mm-es kartus minden használatot simává és precízzé tesz, így Ön egyszerűen szabályozhatja a víz hőmérsékletét és áramlását. A 1500 mm-es gégecső bőséges mozgásteret biztosít, míg a króm szín modern eleganciát kölcsönöz otthonának. A Mofém megbízható minősége és a gondosan megtervezett részletek – például a M28x1 perlátor és a G1/2″ csatlakozás – garantálják, hogy a csaptelep hosszú távon is megbízható társ lesz a mindennapi tisztálkodásban. Válassza a Junior Evo-t, és élvezze a fürdőzés minden pillanatát egy stílusos és masszív, mégis könnyedén használható csapteleppel!
Fedezze fel a fürdőszobai kényelem új szintjét a Mofém Junior Evo kádtöltő csapteleppel zuhanyszettel (MOF151-0063-00)! Az egykaros kialakítás és a 35 mm-es kartus minden használatot simává és precízzé tesz, így Ön egyszerűen szabályozhatja a víz hőmérsékletét és áramlását. A 1500 mm-es gégecső bőséges mozgásteret biztosít, míg a króm szín modern eleganciát kölcsönöz otthonának. A Mofém megbízható minősége és a gondosan megtervezett részletek – például a M28x1 perlátor és a G1/2″ csatlakozás – garantálják, hogy a csaptelep hosszú távon is megbízható társ lesz a mindennapi tisztálkodásban. Válassza a Junior Evo-t, és élvezze a fürdőzés minden pillanatát egy stílusos és masszív, mégis könnyedén használható csapteleppel!
Vízkőmentes Basic kézizuhannyal
Automata zuhanyváltóval
1500 mm gégecsővel
Fali Basic zuhanytartóval
35 mm kerámia vezérlőegységgel
Zajcsökkentő elemmel
Vízkőmentes perlátorral
Perlátor mérete: M24x1
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | G1/2" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Kád töltő csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Junior Evo |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M28x1 |
| Gégecső hossza | 1500 mm |
| Kar típusa | Egykaros |


