Mofém Junior Evo Álló mosogató csaptelep (152-0049-00)
CIKKSZÁM: MOF152-0049-00
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Junior Evo Álló mosogató csaptelep (152-0049-00)
Ismerje meg a Mofém Junior Evo álló mosogató csaptelepet, amely nemcsak a praktikumot, de a modern eleganciát is elhozza konyhájába! A 30 cm-es bekötőcsővel és 225 mm-es kinyúlással rendelkező csaptelep minden mozdulatot kényelmessé és gördülékennyé tesz. Az egykaros kialakításnak köszönhetően a víz hőfoka és áramlása precízen szabályozható, míg a 35 mm-es kartus és a M24x1 méretű perlátor garantálja a hosszú élettartamot és a takarékos vízhasználatot. A króm színű felület nemcsak letisztult megjelenést, de könnyű tisztíthatóságot is biztosít, így mosogatója mindig ragyogó lesz. A Mofém márka megbízhatósága és a Junior Evo család innovációja révén ez a csaptelep tökéletes választás mindazoknak, akik a minőséget, a funkcionalitást és a stílust keresik otthonukban. Emelje új szintre konyhája komfortját és varázsoljon örömteli pillanatokat minden konyhai tevékenységbe!
- Álló, egykaros kivitel
- Forgatható alsó kifolyóval
- Könnyen felszerelhető
- Hosszú élettartam
- Kiváló minőség
- Magyar gyártmány
- Kinyúlás mértéke: 225 mm
- Vízkőmentes perlátorral
- Perlátor mérete: M24x1
- 35 mm kerámia vezérlőegységgel
- Bekötőcső mérete: Flexibilis 3/8
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | G3/8" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Mosogató csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Junior Evo |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Bekötőcső hossza | 30cm |
| Kinyúlás | 225 mm |
| Kar típusa | Egykaros |
| Kialakítás | Álló |


