Mofém Junior Evo X álló mosogató csaptelep 180mm kifolyócső (152-0052-00)
CIKKSZÁM: MOF152-0052-00
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Junior Evo X álló mosogató csaptelep 180mm kifolyócső (152-0052-00)
Junior Evo, a csap, ami minden cseppben újat mutat!
Fedezze fel a MOFÉM JUNIOR EVO X álló mosogatócsaptelep kifinomult világát, ahol a modern dizájn és a megbízható technológia találkozik! Ez a króm színű, egykaros csaptelep nemcsak stílusos megjelenést biztosít konyhájának, hanem a 240 mm-es magasságával és 180 mm-es kifolyócső kinyúlásával kényelmes használatot is nyújt. A Mofém Junior Evo családba tartozó mosogató csaptelep tartósságáról a 35 mm-es kartus és a 30 cm-es bekötőcső gondoskodik, miközben az M22x1 perlátor a vízfogyasztást optimalizálja. Az ergonomikus kialakításnak és a G3/8” csatlakozásnak köszönhetően egyszerű a beszerelés, míg az 1,55 kg súly a masszív minőséget tükrözi. Válassza a MOFÉM-et, és engedje, hogy a mindennapok kényelme és stílusa egyetlen csaptelepben ölt testet!
Fedezze fel a MOFÉM JUNIOR EVO X álló mosogatócsaptelep kifinomult világát, ahol a modern dizájn és a megbízható technológia találkozik! Ez a króm színű, egykaros csaptelep nemcsak stílusos megjelenést biztosít konyhájának, hanem a 240 mm-es magasságával és 180 mm-es kifolyócső kinyúlásával kényelmes használatot is nyújt. A Mofém Junior Evo családba tartozó mosogató csaptelep tartósságáról a 35 mm-es kartus és a 30 cm-es bekötőcső gondoskodik, miközben az M22x1 perlátor a vízfogyasztást optimalizálja. Az ergonomikus kialakításnak és a G3/8” csatlakozásnak köszönhetően egyszerű a beszerelés, míg az 1,55 kg súly a masszív minőséget tükrözi. Válassza a MOFÉM-et, és engedje, hogy a mindennapok kényelme és stílusa egyetlen csaptelepben ölt testet!
Egykaros működtetésű krómozott csaptelep, felső íves kifolyócsővel mosogatóhoz. speciális vízkőmentes perlátor, lágy vízáramlást és zajcsökkentést biztosít.
Flexibilis 3/8″-os bekötőcsővel.
Forgatható felső kifolyócsővel
Kifolyócső: 180 mm
Vízkőmentes perlátorral
Perlátor mérete: M22x1
35 mm Eco click kerámia vezérlőegységgel
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | G3/8" |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 1,55 kg |
| Kivitel | Mosogató csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Junior Evo |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M22x1 |
| Bekötőcső hossza | 30cm |
| Kinyúlás | 180 mm |
| Kar típusa | Egykaros |
| Kialakítás | Álló |


