Mofém Junior Evo X mosogató csaptelep kihuzható fej (152-0082-00)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (2 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Junior Evo X mosogató csaptelep kihuzható fej (152-0082-00)
A MOFÉM JUNIOR EVO X mosogató csaptelep nem csupán egy egyszerű csap, hanem a konyhai élmény új dimenziója. A 30 cm-es bekötőcsővel és 193 mm-es kinyúlással rugalmas és kényelmes használatot biztosít, miközben az egykaros kialakítás lehetővé teszi, hogy egyetlen mozdulattal szabályozd a víz hőmérsékletét és erősségét. A csillogó króm szín és a modern, álló dizájn minden konyhának elegáns megjelenést kölcsönöz, a 330 mm-es magasság pedig ideális a nagyobb edények mosásához is. A Mofém gyártó által képviselt minőség, valamint a családra jellemző megbízhatóság hosszú távon gondoskodik a zavartalan működésről. Válaszd a MOFÉM JUNIOR EVO X-et, és élvezd a funkcionalitás és design tökéletes harmóniáját nap mint nap!
Egykaros mosogató csaptelep – kihúzható zuhanyfejjelMofém termékek magukban hordozzák mindazt a tapasztalatot és szaktudást, amit a gyártó a 120 éves fennállása alatt megszerzett. A hazai szerelők, kivitelezők és felhasználók generációk óta megelégedéssel használják a Mofém termékeket.
Egykaros mosogató csaptelep
Egy funkciós, kihúzható zuhanyfejjel
Forgatható, felső kifolyócsővel rendelkezik
Kerámia vezérlőegységgel a hosszabb élettartamért
Easy quick szerelési rendszer a gyors rögzítésért
Flexibilis bekötőcsővel szerelve
Takarékos, vízkőmentes perlátor
!Csatlakozás: 3/8″
35 mm-es kerámiabetét
Magasság: 330 mm
Kifolyó magasság: 194 mm
Kinyúlás mértéke: 193 mm
Szín: króm
Műszaki adatok
| Tömeg | 2,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Magasság | 330 mm |
| Súly | 2,5 kg |
| Kivitel | Mosogató csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Junior Evo |
| Bekötőcső hossza | 30cm |
| Kinyúlás | 193 mm |
| Kar típusa | Egykaros |
| Kialakítás | Álló |


