Mofém Junior Evo bojler csaptelep felső bekötésű (161-0031-40)
CIKKSZÁM: MOF161-0031-40
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Junior Evo bojler csaptelep felső bekötésű (161-0031-40)
A JUNIOR EVO BOJLER CSAPTELEP FELSŐ BEK. MOF161-0031-40 a Mofém Junior Evo család tagjaként a mindennapok során is kiemelkedő teljesítményt és megbízhatóságot biztosít. Egykaros kialakításának köszönhetően egyszerű és kényelmes a használata, még vizes kézzel is gond nélkül kezelhető. A fali kivitel és a 200 mm-es kinyúlás optimális helyet biztosít bármelyik konyhában vagy fürdőszobában, míg a króm szín elegáns megjelenést kölcsönöz a helyiségnek. A 35 mm-es kartus és az M22x1 perlátor méret révén a vízáramlás mindig ideális, a bojler csaptelep felső bekötése pedig gyors és egyszerű telepítést tesz lehetővé. A 2 kg-os súly a tartósság és stabilitás záloga, a Mofém minőség pedig garancia a hosszú távú elégedettségre. Válassza a Junior Evo csaptelepet, ha Ön is a kompromisszumok nélküli megbízhatóságot és stílusos megjelenést keresi!
- Egykaros kivitel
- Felső elhelyezésű, nyílt rendszerű bojlerhez
- Forgatható kifolyóval
- Hosszú élettartam
- Kiváló minőség
- Kinyúlás mértéke: 200 mm
- Egyedi biztonsági sugárvezetővel
- Sugárvezető mérete: M22x1
- Fali csatlakozás: 1
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Bojler csaptelep |
| Szín | Króm |
| Család | Mofém Junior Evo |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M22x1 |
| Kinyúlás | 200 mm |
| Kar típusa | Egykaros |
| Kialakítás | Fali |


