Remeha Avanta Ace 24 S fali fűtő kondenzációs gázkazán (7773901)
- Házhoz szállítás: ingyenes
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Remeha Avanta Ace 24 S fali fűtő kondenzációs gázkazán (7773901)
A REMEHA AVANTA ACE 24S KOND. FALI FŰTŐ KAZÁN a modern otthonok megbízható és gazdaságos fűtésének kulcsa. Az A energiaosztályú besorolás és a 24 kW fűtőteljesítmény garantálja, hogy háza mindig kellemesen meleg lesz, miközben energiát és pénzt takarít meg. Ez a kompakt, mindössze 27 kilogrammos, de robusztus kialakítású készülék kiválóan illeszkedik kisebb és nagyobb terekbe egyaránt, hiszen 700 mm magasságával, 395 mm szélességével és 285 mm mélységével szinte mindenhová befér. A maximális 80°C kazánhőmérséklet és a 3 bar üzemi nyomás lehetővé teszi, hogy otthona fűtése mindig az Ön igényeihez igazodjon. Az IPX5D elektromos védettség és a 230/50 V/Hz csatlakozás extra biztonságot jelent, hogy Ön nyugodtan élvezhesse a meleg otthon örömét. Válassza a REMEHA minőséget, mely hosszú távon gondoskodik családja kényelméről és otthona fenntarthatóságáról!
Terhelés szabályozása: modulációs vagy on/off
Névleges hőteljesítmény (80°/60°): 4.8-23,3 kW
Névleges hőteljesítmény (50°/30°): 5,2-25,4 kW
Névleges hőterhelés (Qn): 24,0 kW
Gázfogyasztás: 0,52-2,61 m3/h
Gázkategóriák: II2EK3P < /li>
Gázellátási nyomás földgáz: 20–30 mbar
A füstgáz bekötésének típusai: A
Szezonális energiahatékonysági osztály helyiségfűtéshez: A
Fűtőköri víznyomás (min. – max. ): 0,5-3,0 bar
Max. üzemi hőmérséklet: 80 °C
Füstcsövek maximális hossza 80/125mm: 25 m
Füstcsövek maximális hossza 80/80mm (szétválasztott): 80 m
Elektromos védettség: IP X5D
Méretek (magasság x szélesség x mélység): 700 x 395 x 285 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 27 kg |
|---|---|
| Gyártó | Remeha |
| Fűtő teljesítmény | 24 kW |
| Szélesség | 395 mm |
| Mélység | 285 mm |
| Magasság | 700 mm |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 27 kg |
| Fűtési energia besorolás | A |
| Max. üzemi nyomás | 3 bar |
| Max. kazánhőmérséklet | 80°C |
| Kivitel | Gázkazán |
| Felhasználási terület | Fűtés |
| Elektromos védettség | IPX5D |

