Pestan KG szükitő 400/250 (10401824)
CIKKSZÁM: MÜ 10401824
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Pestan KG szükitő 400/250 (10401824)
– Épületek szennyvízelvezetésére használható.
– Szerlése egyszerű, kenőszappan használata ajánlott.
– A tokos kötésnek köszönhetően bármikor szédszethező.
– Nem nyomásálló, csak nyitott, szabad lefolyású rendszerekben alkalmazható.
– Üzemi hőfok: max 35C°.
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,7 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Súly | 1,7 kg |
| Kivitel | Szűkítő |
| Méret | 400/250 mm |
| Iránytörés | Excentrikus |
| Anyaga | Kg Pvc |
| Felhasználási terület | Épületek szennyviz elvezetésére |


