Közcsavar 1/2″ PP 10 bar (06010010)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Közcsavar 1/2″ PP 10 bar (06010010)
Közcsavar 1/2″ – ahol a víz útja biztos kezekben van!
A Poliext Kft által gyártott KÖZCSAVAR 1/2″ a polipropilén erejével és tartósságával biztosítja, hogy öntözőrendszere mindig megbízhatóan működjön. Ez a fekete, mindössze 0,007 kg súlyú közmű idom a PE csövek világában igazi bajnok: maximális üzemi nyomása 10 bar, így bátran alkalmazható akár nagyobb vízigényű rendszerekben is. A precíz kialakításnak és a kiváló minőségű anyaghasználatnak köszönhetően a Közcsavar 1/2″ hosszú évekig ellenáll a mindennapi igénybevételnek, miközben egyszerű szerelhetőségével időt és energiát takarít meg Önnek. Ha fontos Önnek a megbízhatóság, a tartósság és a profi vízellátás, akkor ez az idom minden elvárásának megfelel. Válassza a Poliext minőséget, hogy öntözőrendszere mindig tökéletesen működjön – a Közcsavar 1/2″ a víz útjának biztos pontja!
A menetes szerelvények esetében a csöveket külső- és belső menetes csatlakozókkal köthetjük össze, a legtöbb esetben maximum 4” méretig. A menetes csatlakozás az egyik legrégebbi módszer, amit még ma is használunk. Előnyei közé tartozik az egyszerű felhasználás, könnyű telepítés és a kényelmes karbantartás.
Műszaki adatok
- Szín: Fekete
- Üzemi nyomás: 10 bar
- Méret: 1/2″
- Alapanyag: Fekete polipropilén (PP)
- Szabvány: ISO 3458, ISO 7-1
Előnyök
- Egyszerű használat
- Könnyű telepítés
- Szétszerelhető
- Kényelmes karbantartás
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,015 kg |
|---|---|
| Gyártó | Poliext Kft |
| Átmérő | 1/2" |
| Csatlakozás | PE cső |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,007 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Közcsavar PP |
| Szín | Fekete |
| Anyaga | Polipropilén |
| Felhasználási terület | Öntözés |

