NA 16×2 -G3/4″ UNI adapter (16241)
CIKKSZÁM: NÁ-16241
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
NA 16×2 -G3/4″ UNI adapter (16241)
Eurokónuszos csavarzat, PE-RT csövek osztóhoz való csatlakoztatásához.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,001 kg |
|---|---|
| Gyártó | Németh Szerelvény Kft. |
| Átmérő | 16 mm |
| Súly | 0,01 kg |
| Kivitel | Adapter |
| Méret | 16×2 mm |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |


