NA osztó 1″-3-as adapteres osztó (190110450)
CIKKSZÁM: NÁ-190110450
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
NA osztó 1″-3-as adapteres osztó (190110450)
A Németh Szerelvény Kft. 1′-3×3/4′-es fűtésre adapteres osztója a tökéletes választás, ha korszerű és megbízható megoldást keres fűtő vagy hűtő rendszereihez.
Ez a masszív, 0,63 kg súlyú, sárgarézből készült osztó nemcsak tartósságot, de hosszú távú biztonságot is garantál otthonában vagy ipari felhasználás során.
Az Eurokonusz 3/4”-es csatlakozással könnyedén illeszthető a legtöbb rendszerhez, így telepítése gyors és problémamentes. Három különálló körével lehetővé teszi, hogy minden helyiségben vagy zónában pontosan a kívánt hőmérsékletet biztosítsa, miközben optimalizálja az energiafelhasználást.
Anyaga: sárgaréz, emiatt korrózióálló és hosszú élettartamú
Masszív
Alkalmas bármilyen, víz- és akár a legkorszerűbb fűtési rendszerek szerelésére is
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,63 kg |
|---|---|
| Gyártó | Németh Szerelvény Kft. |
| Átmérő | G1" |
| Csatlakozás | Eurokonusz 3/4" |
| Súly | 0,63 kg |
| Kivitel | Adapteres osztó |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Felhasználási terület | Fűtés,vizelvezetés |
| Körök száma | 3 |


