Ferro Algeo Square Mosdócsaptelep (BAQ2)
CIKKSZÁM: NSF-BAQ2
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ferro Algeo Square Mosdócsaptelep (BAQ2)
Algeo Square: A stílusos felfrissülés forrása otthonodban!
Fedezd fel a FERRO ALGEO SQUARE MOSDÓCSAPTELEP BAQ2 tökéletes harmóniáját a modern dizájn és a kimagasló funkcionalitás között!
Az egykaros kivitel praktikussága egyszerű és precíz vízhőmérséklet-szabályzást tesz lehetővé, miközben a 137 mm-es kinyúlás és a 168 mm-es magasság kényelmes használatot biztosít bármilyen fürdőszobában.
A króm szín eleganciát visz otthonodba, a 350 mm-es bekötőcső pedig rugalmas elhelyezést biztosít. A minőségi anyagok és a Ferro Hungaria Kft. megbízhatósága garantálják, hogy ez a csaptelep hosszú éveken át szolgál téged akár 10 bar nyomás és 90 °C-os víz mellett is.
Válaszd az Algeo Square-t, és tedd fürdőszobádat a kifinomultság szigetévé!
Egykaros mosdócsap click-clack leeresztővel (G11)
– Egylyukas szerelési mód
– M24 perlátor: levegővel dúsított vízsugár
– Teli fogantyú
– Kerámiabetét
– Flexibilis bekötőcső, G3/8″-M10
– Maximális üzemi nyomás: 10 bar
– Ajánlott víznyomás: 1-5 bar
– Maximális vízhőmérséklet: 90°C
– Ajánlott vízhőmérséklet: 65°C
– Nyitás fajtája: Egykaros
– Szerelési mód: Álló
– Egylyukas szerelési mód
– M24 perlátor: levegővel dúsított vízsugár
– Teli fogantyú
– Kerámiabetét
– Flexibilis bekötőcső, G3/8″-M10
– Maximális üzemi nyomás: 10 bar
– Ajánlott víznyomás: 1-5 bar
– Maximális vízhőmérséklet: 90°C
– Ajánlott vízhőmérséklet: 65°C
– Nyitás fajtája: Egykaros
– Szerelési mód: Álló
- Magasság: 168 mm
- Kinyúlás: 137 mm
- Kifolyás magassága: 112 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Magasság | 168 mm |
| Súly | 3 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Szín | Króm |
| Bekötőcső hossza | 350 mm |
| Tartozék | Leeresztő 5/4" |
| Csatlakozás | G3/8"-M10x1 |
| Kivitel | Egykaros mosdó csaptelep |
| Család | Algeo |
| Kinyúlás | 137 mm |


