Ferro Standard Álló KMT Csaptelep króm (BST4-NSH)
CIKKSZÁM: NSF-BST4-NSH
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ferro Standard Álló KMT Csaptelep króm (VBST4-NSH)
Folyékony stílus, amely minden cseppben megmutatkozik!
A FERRO STANDARD ÁLLÓ KMT CSAPTELEP KRÓM nem csupán egy egyszerű csaptelep: a letisztult króm felület, a tartós 3 kg-os kivitel és a praktikus, tekerő gombos funkció mind azt szolgálják, hogy a mindennapi vízhasználat élménnyé váljon az Ön otthonában. A 350 mm-es bekötőcső és a 300 mm-es kifolyó cső ideális egyensúlyt kínálnak a rugalmasság és a funkcionalitás között, miközben a M22x1-es perlátor gondoskodik a víztakarékos, fröccsenésmentes használatról. A zuhanyváltó tartozék pedig még sokoldalúbbá teszi ezt az eszközt. A Ferro Hungaria Kft. által gyártott csaptelep a minőség és megbízhatóság szinonimája, amely időtálló választás minden fürdőszobába vagy konyhába. Válassza a FERRO STANDARD ÁLLÓ KMT CSAPTELEP KRÓM modellt, ha szeretné, hogy otthona minden részletében tükrözze az igényességet és a modern megoldásokat!
A FERRO STANDARD ÁLLÓ KMT CSAPTELEP KRÓM nem csupán egy egyszerű csaptelep: a letisztult króm felület, a tartós 3 kg-os kivitel és a praktikus, tekerő gombos funkció mind azt szolgálják, hogy a mindennapi vízhasználat élménnyé váljon az Ön otthonában. A 350 mm-es bekötőcső és a 300 mm-es kifolyó cső ideális egyensúlyt kínálnak a rugalmasság és a funkcionalitás között, miközben a M22x1-es perlátor gondoskodik a víztakarékos, fröccsenésmentes használatról. A zuhanyváltó tartozék pedig még sokoldalúbbá teszi ezt az eszközt. A Ferro Hungaria Kft. által gyártott csaptelep a minőség és megbízhatóság szinonimája, amely időtálló választás minden fürdőszobába vagy konyhába. Válassza a FERRO STANDARD ÁLLÓ KMT CSAPTELEP KRÓM modellt, ha szeretné, hogy otthona minden részletében tükrözze az igényességet és a modern megoldásokat!
- Elforgatható kifolyó, hossza: 300 mm
- zuhanyváltóval
- zuhany csatlakozás G1/2
- perlátor M22x1
- flexibilis bekötőcső G3/8-M10x1
- króm
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Csatlakozás | G1/2" |
| Súly | 3 kg |
| Szín | Króm |
| Perlátor mérete | M22x1 |
| Bekötőcső hossza | 350 mm |
| Kivitel | KMT csaptelep |
| Funkciók | Tekerő gombos |
| Tartozék | Zuhanyváltó |
| Kifolyó cső | 300 mm |

