Ferro Standard Fali mosogató csaptelep króm (BST5)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ferro Standard Fali mosogató csaptelep króm (BST5)
Ferro Standard – ahol a vízfolyás stílusossá válik a falon!
Fedezze fel otthona új kedvencét, a FERRO STANDARD fali mosogató csaptelepet, amely króm fényével és letisztult vonalaival a modern konyha vagy fürdőszoba tökéletes ékköve lesz! A 190 mm-es kinyúlás és az 1/2″-os csatlakozás gondoskodik a praktikus elhelyezésről, miközben a kerámia betét garantálja a tartósságot és a cseppmentes működést. A M22x1 perlátor nemcsak víztakarékos megoldást kínál, de lágy, buborékoló vízsugárral teszi kellemesebbé a mindennapi használatot. 3 kg-os súlyával erőt és stabilitást sugároz, a Ferro Hungaria Kft gondos, hazai gyártásával pedig a megbízhatóság és minőség garanciáját adja kézbe Önnek. Válassza a FERRO STANDARD-ot, és élvezze a funkcionalitást, amely stílusos megjelenéssel párosul – mert a mindennapok is megérdemlik a ragyogást!
- Elforgatható kifolyó, hossza 170 mm
- perlátor M22x1
- Z-idom G1/2, kiállások közötti távolság 150 ± 20 mm
- króm
Csatlakozás „G1/2″””
Súly 3 kg
Kivitel Mosogató csaptelep
Szín Króm
Perlátor mérete M22x1
Kinyúlás 190 mm
Funkciók Tekerő gombos
- Kifolyó cső 170 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 3 kg |
| Kivitel | Fali mosogató csaptelep |
| Szín | Króm |
| Kartus mérete | Kerámia betét |
| Perlátor mérete | M22x1 |
| Kinyúlás | 190 mm |

