Ferro Vasto Mosdó csaptelep leeresztővel (BVA2)
CIKKSZÁM: NSF-BVA2
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ferro Vasto Mosdó csaptelep leeresztővel (BVA2)
Ferro Vasto – Stílus, ami minden cseppben ott van!
A FERRO VASTO MOSDÓ CSAPTELEP+LEERESZTŐSZELEP tökéletes választás, ha fürdőszobájának modern megjelenést és kiváló funkcionalitást szeretne biztosítani. A 118 mm magas, 2 kg súlyú csaptelep masszív, mégis elegáns kialakítást kínál, amely a króm színével bármilyen fürdőszobai enteriőrbe könnyedén illeszkedik. A 350 mm hosszú bekötőcső és a 3/8″-os csatlakozás egyszerű beszerelést tesz lehetővé, míg a 35 mm-es kartus méret és az M24x1 perlátor gondoskodik a víztakarékosságról és a precíz vízáramlásról. A Ferro Hungaria Kft tapasztalata és megbízhatósága garancia arra, hogy ez a mosdó csaptelep hosszú távon is megőrzi minőségét. Válassza a Vasto családot, ha fontos a tartósság, a letisztult design és a praktikum; fedezze fel, hogyan tehet még többet fürdőszobájáért egyetlen stílusos csapteleppel!
A FERRO VASTO MOSDÓ CSAPTELEP+LEERESZTŐSZELEP tökéletes választás, ha fürdőszobájának modern megjelenést és kiváló funkcionalitást szeretne biztosítani. A 118 mm magas, 2 kg súlyú csaptelep masszív, mégis elegáns kialakítást kínál, amely a króm színével bármilyen fürdőszobai enteriőrbe könnyedén illeszkedik. A 350 mm hosszú bekötőcső és a 3/8″-os csatlakozás egyszerű beszerelést tesz lehetővé, míg a 35 mm-es kartus méret és az M24x1 perlátor gondoskodik a víztakarékosságról és a precíz vízáramlásról. A Ferro Hungaria Kft tapasztalata és megbízhatósága garancia arra, hogy ez a mosdó csaptelep hosszú távon is megőrzi minőségét. Válassza a Vasto családot, ha fontos a tartósság, a letisztult design és a praktikum; fedezze fel, hogyan tehet még többet fürdőszobájáért egyetlen stílusos csapteleppel!
A FERRO Csoport Kelet-Európa egyik legnagyobb szanitertermék és gépészeti szerelvénygyártója. A Csoport központja és székhelye a lengyelországi Skawinában található.
A vállalat már töb mint 20 éve gyárt minőségi szaniter- és fürdőszobai termékeket, valamint víz-, gáz- és fűtéstechnikai termékeket.
Perlátor M24x1 – automata leeresztő-szett G5/4 – flexibilis bekötőcső G3/8-M10x1
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Magasság | 118 mm |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Mosdó csaptelep |
| Szín | Króm |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Bekötőcső hossza | 350 mm |
| Család | Vasto |
| Hírlevél | 20250502 |

