Ferro Zumba II Mosogató csaptelep 2 funkciós flex fekete (BZA42B)
CIKKSZÁM: NSF-BZA42B
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ferro Zumba II Mosogató csaptelep 2 funkciós flex fekete (BZA42B)
Fekete Zumba – ahol a stílus és a funkcionalitás találkozik a mosogatóban!
Fedezze fel a FERRO ZUMBA II mosogató csaptelepet, amely nemcsak a modern konyha éke, hanem a mindennapok megkönnyítője is! Két funkciójával, rugalmas kialakításával és lenyűgöző, fekete színével a csaptelep új szintre emeli a konyhai komfortot. A 350 mm-es bekötőcső és a 180-380 mm-es kinyúlás minden mosogatási feladathoz alkalmazkodik, a M24x1 perlátor pedig segít a víz takarékos felhasználásában. A kerámia betéttel ellátott kartus hosszú távú megbízhatóságot nyújt, miközben a 3 kg-os, masszív kialakítás garantálja a tartósságot. A Ferro Hungaria Kft. minőségi garanciája biztosítja, hogy ez a csaptelep nemcsak egy kiegészítő, hanem igazi inspiráció a konyhában. Válassza a Zumba II-t, és tegye élménnyé a mindennapi tevékenységeket!
Fedezze fel a FERRO ZUMBA II mosogató csaptelepet, amely nemcsak a modern konyha éke, hanem a mindennapok megkönnyítője is! Két funkciójával, rugalmas kialakításával és lenyűgöző, fekete színével a csaptelep új szintre emeli a konyhai komfortot. A 350 mm-es bekötőcső és a 180-380 mm-es kinyúlás minden mosogatási feladathoz alkalmazkodik, a M24x1 perlátor pedig segít a víz takarékos felhasználásában. A kerámia betéttel ellátott kartus hosszú távú megbízhatóságot nyújt, miközben a 3 kg-os, masszív kialakítás garantálja a tartósságot. A Ferro Hungaria Kft. minőségi garanciája biztosítja, hogy ez a csaptelep nemcsak egy kiegészítő, hanem igazi inspiráció a konyhában. Válassza a Zumba II-t, és tegye élménnyé a mindennapi tevékenységeket!
- 2 funkciós zuhanyfej
- kerámiabetét
- flexibilis alakítható kifolyócső
- rugalmasan változtatható kifolyócső 18 – 38 cm
- változtatható kifolyómagasság 29 – 44 cm
- M24x1 perlátor
- G3/8-M10x1 flexibilis bekötőcső
- króm
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Csatlakozás | 3/8" |
| Súly | 3 kg |
| Kivitel | Mosogató csaptelep |
| Szín | Fekete |
| Perlátor mérete | M24x1 |
| Bekötőcső hossza | 350 mm |
| Funkciók | 2 |
| Magasság | 290-440 mm |
| Kartus mérete | Kerámia betét |
| Kinyúlás | 180-380 mm |


