Ferro Sinus zuhanyszett 3 funkció (N170B)
CIKKSZÁM: NSF-N170B
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ferro Sinus zuhanyszett 3 funkció (N170B)
A fürdőszoba több, mint egy helyiség – ez a mindennapi feltöltődés szentélye, ahol a kényelem és az elegancia kéz a kézben jár. A FERRO SINUS zuhanyszett 3 funkciós kézizuhannyal pontosan ezt kínálja Önnek: prémium minőségű fém anyagának és krómozott felületének köszönhetően nemcsak tartós, de megjelenésével is lenyűgöz. A 1500 mm hosszúságú gégecső és a 655 mm-es zuhanyrúd maximális szabadságot és kényelmet biztosít, miközben a 3 funkciós kézizuhany minden igényt kielégít – legyen szó pihentető zuhanyzásról vagy frissítő élményről. A Ferro Hungaria Kft garanciája a megbízhatóság, így biztos lehet benne, hogy választásával hosszú távon élvezheti a zuhanyzás nyújtotta örömöket. Válassza a FERRO SINUS-t, és tegye fürdőszobáját a nyugalom és luxus szigetévé!
Műszaki adatok
| Tömeg | 3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Felület | Króm |
| Anyaga | Fém |
| Felhasználási terület | Zuhany kabin |
| Kézizuhany funkciók | 1 |
| Kézizuhany átmérő | 685×88 mm |
| Zuhanyrúd hossza | 655 mm |
| Gégecső hossza | 1500 mm |

