Ferro Rondo Zuhanyszett fej és kézizuhany (NP21)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ferro Rondo Zuhanyszett fej és kézizuhany (NP21)
Frissítő élmény minden cseppben – a FERRO RONDO zuhanyszett új szintre emeli a tusolást!
A FERRO RONDO zuhanyszett fej- és kézizuhannyal nem csupán egy fürdőszobai kiegészítő, hanem egy megújuló élmény minden egyes napra. A krómozott fém anyag eleganciát és tartósságot kínál, miközben a 200 mm-es fejzuhany és a 100 mm átmérőjű kézizuhany három különböző funkcióval gondoskodik arról, hogy a zuhanyzás valóban pihentető és frissítő legyen. Az 1500 mm hosszú gégecső és az 1060 mm-es zuhanyrúd révén a mozgás szabadsága garantált. A Ferro Hungaria Kft. által gyártott zuhanyszett nemcsak dizájnjában, hanem minőségében is kiemelkedő, hogy fürdőszobád igazi oázissá váljon. Válaszd a megbízhatóságot, a funkcionalitást és a modern megjelenést, és fedezd fel, hogyan teszi a FERRO RONDO zuhanyszett élménnyé a mindennapi tisztálkodást!
- Fém zuhanyrúd 106 mm
- állítható távolságú falitartók (falon már meglévő lyukba illeszthető)
- fejzuhany átmérője: 20 cm
- kézizuhany: 3 funkciós, átmérője: 10 cm
- FerroEasyClean könnyű vízkőeltávolítás
- 150 cm fém zuhanycső
- fém csatlakozócső 70 cm, 1/2” (univerzális minden kád- és zuhanycsaptelephez)
- fém zuhanyváltó kerámiabetéttel
- króm
Műszaki adatok
| Tömeg | 5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ferro Hungaria Kft |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 5 kg |
| Kivitel | Zuhanyszett |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Kézizuhany funkciók | 3 |
| Kézizuhany átmérő | 100 mm |
| Fejzuhany mérete | 200 mm |
| Gégecső hossza | 1500 mm |
| Zuhanyrúd hossza | 1060 mm |


