Plastik 20×3,4 mm meleg vizcső Pn20 süthető PPR (840010302)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 20×3,4 mm meleg vizcső Pn20 süthető PPR (840010302)
A 10020230 PLASTIK 20X3,4 MM M.VÍZCSŐ PN20 SÜTHETŐ PPR WSTR020P20X a legjobb választás, ha megbízható és hatékony meleg víz- vagy fűtési rendszert szeretne otthonába vagy ipari létesítményébe. Kiváló minőségű polipropilén anyagának és 3,4 mm-es falvastagságának köszönhetően ez a Pestan süthető cső garantálja a hosszú élettartamot, a maximális üzemi nyomás pedig eléri a 20 bart, így Ön mindig biztonságban tudhatja rendszerét. Az akár 80°C-os hőmérsékletet is gond nélkül tűrő, 4 folyóméter hosszúságú cső tökéletesen illeszkedik minden modern igényhez. A könnyen szerelhető, megbízható cső megteremti az alapot a zavartalan vízellátáshoz és fűtéshez, így Ön nyugodtan élvezheti otthona kényelmét és melegét, miközben a Pestan minőség minden cseppjében ott rejtőzik.
Cső melegvízre PN20, 4 fm-es szálban. Alkalmazhatósága: HMV ellátásra (80°C), ivóvízellátásra, klímavezetékek szerelésére, öntözőrendszerek kiépítésére, az élelmiszeriparban használatos csőrendszerek szerelésére és a termálvízekhez szükséges vezetékek kiépítéséhez. Minimális szerelési hőmérséklet +5°C. A menetes kötések tömítése teflon zsinórral, teflonszalaggal, tömítö pasztával történjen. Kenderrel való tömítés csak az 5/4″-nál nagyobb idomoknál alkalmazható
A PP-R-ből készült csövek az összes olyan anyag szállítására alkalmasak, amelyek a cső anyagát nem támadják meg. Ellenállnak az általánosan használt fertőtlenítőszerek hatásának olyan koncentrációban és olyan hatásidő mellett, amelyet általánosan használnak az ivóvíz-vezetékek fertőtlenítésére (de nem feltételezett, hogy a csöveket tartósan fertőtlenítő szerek szállítására használják). Nem ellenállóak azonban több koncentrált kőolajipari termék hosszantartó hatásával szemben. A szállított közeg pH értéke 2 és 12 között lehet, vagyis a víz lehet mind savas, mind lúgos kémhatású. A csöveket a különböző iparágakban egész sor reaktív folyadék szállítására fel lehet használni, de nem javasolt az oxidáló hatású közegek szállítása. A műanyag csövek nem rozsdásodnak
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,684 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 20 mm |
| Max. üzemi nyomás | 20 bar |
| Hosszúság | 4 fm |
| Max. hőmérséklet | 80 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Súly | 0,68 kg |
| Kivitel | Süthető cső |
| Falvastagság | 3,4 mm |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


