Plastik 63 mm karmantyu sütehető PPR (840010412)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 63 mm karmantyu sütehető PPR (840010412)
Pestan: ahol a műanyag találkozik a megbízhatósággal!
A 10021606 PLASTIK 63MM KARMANTYÚ SÜTHETŐ PPR WSNA063RCTX a Pestan süthetős termékei között igazi éllovas, mely polipropilén anyagának és masszív, 63 mm-es átmérőjének köszönhetően kompromisszumok nélkül állja a hideg, meleg víz és fűtés kihívásait. A süthető karmantyú kialakítása gyors és egyszerű szerelhetőséget biztosít, miközben a maximális 90 °C-os hőmérséklet-állóság nyugodt szívet és hosszú élettartamot garantál minden rendszerben. Könnyű, mindössze 0,3 kg-os súlya révén nem csak a telepítés válik egyszerűbbé, de a mindennapi használat során is tartós, biztonságos működést nyújt. Válaszd a Pestan minőséget, hogy minden csepp víz és minden foknyi meleg biztonságban áramoljon otthonodban – hiszen a megbízhatóság nálunk alapanyag!
Karmantyú (csőtoldó). Alkalmazhatósága: HMV ellátásra (80°C), ivóvízellátásra, klímavezetékek szerelésére, öntözőrendszerek kiépítésére, az élelmiszeriparban használatos csőrendszerek szerelésére és a termálvízekhez szükséges vezetékek kiépítéséhez. Minimális szerelési hőmérséklet +5°C. A menetes kötések tömítése teflon zsinórral, teflonszalaggal, tömítö pasztával történjen. Kenderrel való tömítés csak az 5/4″-nál nagyobb idomoknál alkalmazható. A műanyag részeket tompa, polifúziós hegesztéssel köthetjük egymáshoz.
A PPR idom polipropilén anyagból készült cső idom, amelyet a PPR csövekhez terveztek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 63 mm |
| Súly | 0,3 kg |
| Méret | 63 mm |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető karmantyú |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


