Plastik 32-1″ Km átmeneti idom sütehető PPR (840011410)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 32-1″ Km átmeneti idom sütehető PPR (840011410)
A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ-SZINBEN ELTÉRŐ LEHET !!!
Pestan süthető idom: A tökéletes illeszkedés, ami összeköti a megbízhatóságot és a jövőt!
A 10021703 PLASTIK 32-1′ KM ÁTM. IDOM SÜTHETŐ PPR WSZE03232XX a Pestan innovatív megoldása mindazok számára, akik a hideg- és melegvíz-ellátás, illetve a fűtési rendszerek terén kompromisszummentes minőséget keresnek. Ez a kiváló minőségű, polipropilénből készült átmeneti idom nem csak rendkívül tartós, de 90 °C-os maximális hőmérsékletig is ellenálló, így bátran alkalmazható a legkülönfélébb környezetekben. A 32 mm-es átmérő és a Km 1″ csatlakozás garantálja a könnyű szerelhetőséget és a tökéletes illeszkedést a rendszerekbe. Mindössze 0,08 kg súlyával kifejezetten könnyű, mégis erős és strapabíró. Válaszd a Pestan süthető idomot, hogy a szerelés gyors, problémamentes és hosszútávon is megbízható legyen – hiszen a minőség nem luxus, hanem alapelv!
PP-R idomai innovatív technológiával, kimagasló minőségű alapanyagból készülnek. Kiváló választás hideg és meleg víz, fűtési gerincvezetékek kialakítására.
A PPR idom polipropilén anyagból készült cső idom, amelyet a PPR csövekhez terveztek. Jellemzője, hogy nagyon magas hőhatásnak is ellenáll. A kínálatunkban megtalálható PPR cső idomok süthető idomok. A süthetőség azt jelenti a termékeknél, hogy egy speciális eszköz segítségével beszerelésnél a PPR idomokat összesütik a csővel, így oldhatatlan kötés jön létre a két elem között.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,08 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 32 mm |
| Csatlakozás | Km 1" |
| Súly | 0,08 kg |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető átmeneti idom KM |
| Méret | 32-1" Km |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


