Plastik 40-5/4″ Km átmeneti idom sütehető PPR (840011411)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 40-5/4″ Km átmeneti idom sütehető PPR (840011411)
A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ-SZINBEN ELTÉRŐ LEHET !!!
Pestan – ahol a megbízhatóság és a rugalmasság találkozik a víz útján!
A 10021704 PLASTIK 40-5/4″ KM ÁTM. IDOM SÜTHETŐ PPR WSZE04040XX a Pestan kínálatából egy olyan átmeneti idom, amely polipropilén anyagának és precíz kivitelének köszönhetően a hideg- és melegvíz-, valamint fűtésrendszerek nélkülözhetetlen eleme. Az akár 90 °C-ig terhelhető, 40 mm átmérőjű idom nemcsak tartósságával, hanem könnyű súlyával (mindössze 0,0824 kg) is kitűnik, így a szerelés egyszerű és gyors. A süthető csatlakozás pedig biztosítja a stabil, szivárgásmentes kötést, amely hosszú távon is megbízható marad. Ha Ön a profi megoldásokat keresi, válassza a Pestan minőségét, hogy minden csepp víz a megfelelő helyre kerüljön! Bízza otthona vagy projektje vízhálózatát a megbízható, innovatív Pestan termékekre, amelyekkel a szerelés nem kihívás, hanem élmény lesz.
PP-R idomai innovatív technológiával, kimagasló minőségű alapanyagból készülnek. Kiváló választás hideg és meleg víz, fűtési gerincvezetékek kialakítására.
A PPR idom polipropilén anyagból készült cső idom, amelyet a PPR csövekhez terveztek. Jellemzője, hogy nagyon magas hőhatásnak is ellenáll. A kínálatunkban megtalálható PPR cső idomok süthető idomok. A süthetőség azt jelenti a termékeknél, hogy egy speciális eszköz segítségével beszerelésnél a PPR idomokat összesütik a csővel, így oldhatatlan kötés jön létre a két elem között.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,082 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 40 mm |
| Csatlakozás | Km 5/4" |
| Súly | 0,0824 |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető átmeneti idom KM |
| Méret | 40-5/4 KM |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


