Plastik 20 mm csempeszelep króm elzáróval süthető PPR (840011805)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 20 mm csempeszelep króm elzáróval süthető PPR (840011805)
A megbízhatóság és innováció találkozása: a Pestan süthető csempeszelep új dimenziót nyit a vízvezeték-technikában!
Fedezze fel a 10023210 PLASTIK 20MM CSEMPESZ. KRÓM ELZÁRÓVAL SÜTHETŐ PPR WSVEPLK020X terméket, amely a Pestan süthetős kollekció egyik ékköve! Ez a polipropilénből készült, 20 mm átmérőjű, súlyra mindössze 0,255 kg-os csempeszelep nemcsak a hideg és meleg vízhez, de sűrített levegőhöz és fűtésrendszerekhez is tökéletes választás. 85 °C maximális hőmérséklettel, 10 bar üzemi nyomásig garantálja az üzembiztonságot, miközben a króm elzáróval ellátott kivitel modern és tartós megoldást kínál. A süthető technológia gyors és egyszerű szerelést tesz lehetővé, így időt, energiát és költséget takarít meg. Válassza a Pestan márka minőségét, és építse be otthonába vagy projektjébe a jövő vízvezeték-technikáját, ahol a megbízhatóság, a tartósság és az innováció kéz a kézben jár!
PPR idomok, amelyek polipropilén random kopolimerből készültek és ellenállnak a vegyi anyagoknak is.
Ez a legjobb választás a hideg-meleg folyadék szállításra és radiátor szerelési munkákra, mivel nagy ellenállásúak és elviselik a magas hőmérséklet és a nyomást.
Előnyei
– Használható között 5 °C – 85°C-közt
– ellenáll a vegyszereknek
– korrózióálló
-A víz Íze, színe és illata nem változik.
Alkalmazási területek
meleg és hideg szaniter
– Fűtés rendszerek
– Sűrített levegős rendszerek
– légkondicionáló rendszerek
– Ipari csőrendszerek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 20 mm |
| Közeg | víz, sűrített levegő |
| Súly | 0,255 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 20 mm |
| Max. hőmérséklet | 85 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető csempeszelep |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


