Ravak TD F 014.20 Álló Mosdó csaptelep leeresztő nélkül fekete (X070150)
CIKKSZÁM: RAV-X070150
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ravak TD F 014.20 Álló Mosdó csaptelep leeresztő nélkül fekete (X070150)
- Csaptelep magassága: 170 mm – megemelt magasságú
- Kartus (átmérő, anyag): 35 mm, kerámia
- Csatlakozó tömlő: rugalmas 450 mm, átmérő G3/8
- színes kialakítás:
- CR chrome – fényes króm
- BL black – fekete
- Leeresztő: nélkül
- Változat: 10° csaptelepek standard vagy megemelt magassággal kaphatók
- Jótállás a csaptelepekre: 5 év
Műszaki adatok
| Tömeg | 2,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ravak |
| Csatlakozás | G3/8" |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 2,5 kg |
| Kivitel | Mosdó csaptelep |
| Szín | Fekete |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Bekötőcső hossza | 450 mm |
| Tartozék | Leeresztő nélkül |


