Ravak Zuhany csaptelep Life zuhanyszett nélkül 150 mm fekete (X070480)
CIKKSZÁM: RAV-X070480
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ravak Zuhany csaptelep Life zuhanyszett nélkül 150 mm fekete (X070480)
LF 032.00CR zuhanykeverő, tartozékok nélkül.
Fali karos zuhanykeverő szett zuhany nélkül, fekete színben. A keverő áramlási sebessége 23 liter/perc. Csaptelep távolsága 150 mm. Matt kivitelben.
- Szín fekete
- Anyag fém
- méretek 220 x 136 mm
- falra szerelés
- osztás 150 mm
- kerek fedő rozetták, átmérő 70 mm
- 35 mm-es kerámia patron
- karos vezérlés
- sima kar működtetés SoftMove
- csatlakozó G 1/2″
Zuhany tartozékok nélkül !!!!
Műszaki adatok
| Tömeg | 2,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ravak |
| Súly | 2,2 kg |
| Kivitel | Zuhanycsaptelep |
| Szín | Fekete |
| Kartus mérete | 35 mm |
| Tartozék | Nincs |
| Áramlási sebesség | 23 L/perc |


