Tubex Pe szigetelő csőhéj 54/20 (1460039)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Tubex Pe szigetelő csőhéj 54/20 (1460039)
A termék csak egész szálban rendelhető!
TUBEX: A meleg otthon titka a szürke csőhéjban rejtőzik!
Ismerje meg a 54/20 TUBEX PE szigetelő csőhéjat, amely a Spur megbízható minőségét hozza el otthonába! Ezt a 54 mm átmérőjű, 20 mm falvastagságú, 2 folyóméter hosszú szigetelést kifejezetten fűtési és vízvezetékekhez tervezték, hogy energiatakarékossá tegye otthonát, miközben védelmet nyújt a hőveszteség, páralecsapódás és fagyveszély ellen. A szürke színű, könnyű (mindössze 0,1161 kg) szigetelő csőhéj gyorsan és egyszerűen felszerelhető, így időt, energiát és pénzt takaríthat meg. A Spur innovatív megoldása nemcsak növeli az otthona komfortérzetét, de hozzájárul a környezet védelméhez is, hiszen csökkenti a felesleges energiaveszteséget. Válassza a TUBEX PE szigetelő csőhéjat, és tegye otthonát fenntarthatóbbá és gazdaságosabbá – hiszen a valódi melegség a részletekben rejlik!
A szálas PE szigetelő csőhéj, habosított polietilénből készült hőszigetelés fűtési rendszerekhez, hideg-meleg vízellátáshoz. Az anyag magas hőszigetelő tulajdonságai csökkenthetik a hő- és energiaveszteséget. PE Plus szigetelő csőhéj kiváló termikus, fizikai és kémiai ellenálló képességgel rendelkezik, amelyet alacsony hővezető képessége, valamint alacsony vízfelvétele és vízgőzáteresztő képessége mutat.
A polietilén szigetelőanyagot elsősorban fűtésre ajánljuk.
A csőhéj 2 m-es szálakban kapható, nem áll módunkban a terméket felvágni, így a minimum vásárolható mennyiség 2 m.
Alkalmazási hőmérséklet-tartomány: -40 ° és +90 ° között
Hővezetési tényező W/(mK): +40 °=0,040
Vízgőz diffúziós ellenállás: µ?4000
Anyaga: polielén hab
Falvastagság: 9,13 mm
Átmérő: 15-114 mm-ig
Kiszerelés: 2 m/szál
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,116 kg |
|---|---|
| Átmérő | 54 mm |
| Súly | 0,1161 |
| Kivitel | Szigetelés |
| Hosszúság | 2 fm |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | Spur |
| Falvastagság | 20 mm |
| Felhasználási terület | Fűtési és vizvezeték szigetelés |

