K-Flex Ec szigetelő csőhéj 15/9 klima csőre (2331EC09015)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
K-Flex Ec szigetelő csőhéj 15/9 klima csőre (2331EC09015)
A termék csak egész szálban rendelhető!
K-FLEX EC szigetelés: hűvösen tartja a rendszert, forrón hagyja a teljesítményt!
A 15/9 K-FLEX EC szigetelő csőhéj klíma csőre a Spur márka kiváló minőségű terméke, amelyet kifejezetten magas hőmérsékletű rendszerekhez terveztek. A 15 mm-es átmérő és 9 mm-es falvastagság garantálja a maximális szigetelési hatékonyságot, míg a 2 fm hosszúság és a mindössze 0,052 kg-os súly rendkívül praktikussá és könnyen kezelhetővé teszi ezt a fekete színű csőhéjat. A termék akár 85°C-ig hőálló, így bátran alkalmazhatja olyan rendszerekben, ahol a megbízhatóság és a tartósság elengedhetetlen. A K-FLEX EC szigetelés nemcsak energiát takarít meg, hanem segít megőrizni rendszere optimális teljesítményét is, ezzel hozzájárulva a hosszú távú hatékonysághoz. Válassza a Spur minőséget, és élvezze a biztonságos, gazdaságos és korszerű megoldást klímarendszere számára!
Elasztomer zártcellás szigetelanyag, melynek a szigetelési falvastaság 9 mm. Az elasztomer csőhéjak 2 m hosszúak, ezeket nem áll módunkban vágni, illetve tehát a minimális rendelési mennyiség 2 m.
A rugalmas, műkaucsuk alapú szigetelőanyagok a páralecsapódást megakadályozzák. A zártcellás szigetelőanyagok alkalmazási területe elsősorban klíma- és hűtéstechnika, de megfelelő megoldást nyújt a fűtéstechnikai berendezésekre, rendszerekre is. A lapanyagok sík felületekre, tartályokra, szellőzéstechnikára kiválóan alkalmas, illetve nagy átmérőjű csövek szigetelése is tökéletesen megoldható velük. A K-Flex gyártó megoldást kínál a ragasztástechnikára . A termék hőszigetelési tulajdonságait hosszútávon megőrzi, a piacon kapható zártcellás termékek közül a K-Flex az egyik legjobb ár-érték arányú termék.
A K-Flex ST zártcellás szigetelőanyagainak a legfontosabb műszaki tulajdonságai és paraméterei:
– Tűzveszélyességi besorolása: B1 nehezen éghető
– Alkalmazási hőmérséklet: -160°C-től +85°C-ig
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,052 kg |
|---|---|
| Gyártó | Spur |
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,052 kg |
| Hosszúság | 2 fm |
| Max. hőmérséklet | 85 °C |
| Szín | Fekete |
| Kivitel | Klima csőhéj |
| Falvastagság | 9 mm |
| Felhasználási terület | Magas hőmérsékletű rendszerhez |

