K-Flex Ec szigetelő csőhéj 42/9 klima csőre (2331EC09042)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
K-Flex Ec szigetelő csőhéj 42/9 klima csőre (2331EC09042)
A termék csak egész szálban rendelhető!
Spur K-FLEX csőhéj – a forróság csak emlék marad!
A 42/9 K-FLEX EC szigetelő csőhéj klíma csőre a Spur kínálatából nem csupán egy egyszerű szigetelőanyag, hanem a profi megoldás a magas hőmérsékletű rendszerek kihívásaira. 42 mm-es átmérőjével és 9 mm-es falvastagságával kiváló hőszigetelést biztosít, így segít megőrizni a rendszer hatékonyságát és csökkenti az energiaveszteséget akár 85 °C-ig. Fekete színével modern megjelenést kölcsönöz, miközben mindössze 0,1666 kg-os súlya miatt a szerelése rendkívül egyszerű és gyors. A 2 folyóméter hosszúság ideális választás kisebb és nagyobb klímarendszerekhez egyaránt. Bízzon a Spur minőségében, és válassza ezt a csőhéjat, hogy rendszere hosszú távon is védve legyen a magas hőmérséklettől és az időjárás viszontagságaitól! Emelje a komfortot egy új szintre, és tapasztalja meg a tökéletes szigetelés élményét!
Elasztomer zártcellás szigetelanyag, melynek a szigetelési falvastaság 9 mm. Az elasztomer csőhéjak 2 m hosszúak, ezeket nem áll módunkban vágni, illetve tehát a minimális rendelési mennyiség 2 m.
A rugalmas, műkaucsuk alapú szigetelőanyagok a páralecsapódást megakadályozzák. A zártcellás szigetelőanyagok alkalmazási területe elsősorban klíma- és hűtéstechnika, de megfelelő megoldást nyújt a fűtéstechnikai berendezésekre, rendszerekre is. A lapanyagok sík felületekre, tartályokra, szellőzéstechnikára kiválóan alkalmas, illetve nagy átmérőjű csövek szigetelése is tökéletesen megoldható velük. A K-Flex gyártó megoldást kínál a ragasztástechnikára . A termék hőszigetelési tulajdonságait hosszútávon megőrzi, a piacon kapható zártcellás termékek közül a K-Flex az egyik legjobb ár-érték arányú termék.
– Tűzveszélyességi besorolása: B1 nehezen éghető
– Alkalmazási hőmérséklet: -160°C-től +85°C-ig
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,166 kg |
|---|---|
| Gyártó | Spur |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,1666 |
| Hosszúság | 2 fm |
| Max. hőmérséklet | 85 °C |
| Szín | Fekete |
| Kivitel | Klima csőhéj |
| Falvastagság | 9 mm |
| Felhasználási terület | Magas hőmérsékletű rendszerhez |

