K-Flex Ec szigetelő csőhéj 48/9 klima csőre (2331EC09048)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
K-Flex Ec szigetelő csőhéj 48/9 klima csőre (2331EC09048)
A termék csak egész szálban rendelhető!
Hűtés és védelem egy csőhéjban – Spur minőség, kompromisszumok nélkül!
A 48/9 K-FLEX EC szigetelt csőhéj klíma csőre a Spur kínálatából egy olyan megoldás, amely nemcsak a teljesítményével, hanem tartósságával és megbízhatóságával is kiemelkedik. Az akár 85 °C-os maximális hőmérsékletet is elviselő, 9 mm falvastagságú, 48 mm átmérőjű csőhéj ideális választás magas hőmérsékletű rendszerekhez, ahol a biztonság és a hatékonyság elengedhetetlen. A fekete színű kivitel elegáns megjelenést kölcsönöz a rendszernek, miközben a 2 fm hosszúság lehetővé teszi a gazdaságos felhasználást. Mindössze 0,2 kg tömegével könnyedén kezelhető, telepíthető, így időt és energiát takarít meg a szerelés során. Válassza a Spur minőségét, és biztosítsa klímarendszere hosszú távú védelmét, miközben energiát és pénzt spórol!
Elasztomer zártcellás szigetelanyag, melynek a szigetelési falvastaság 9 mm. Az elasztomer csőhéjak 2 m hosszúak, ezeket nem áll módunkban vágni, illetve tehát a minimális rendelési mennyiség 2 m.
A rugalmas, műkaucsuk alapú szigetelőanyagok a páralecsapódást megakadályozzák. A zártcellás szigetelőanyagok alkalmazási területe elsősorban klíma- és hűtéstechnika, de megfelelő megoldást nyújt a fűtéstechnikai berendezésekre, rendszerekre is. A lapanyagok sík felületekre, tartályokra, szellőzéstechnikára kiválóan alkalmas, illetve nagy átmérőjű csövek szigetelése is tökéletesen megoldható velük. A K-Flex gyártó megoldást kínál a ragasztástechnikára . A termék hőszigetelési tulajdonságait hosszútávon megőrzi, a piacon kapható zártcellás termékek közül a K-Flex az egyik legjobb ár-érték arányú termék.
A K-Flex ST zártcellás szigetelőanyagainak a legfontosabb műszaki tulajdonságai és paraméterei:
– Tűzveszélyességi besorolása: B1 nehezen éghető
– Alkalmazási hőmérséklet: -160°C-től +85°C-ig
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Spur |
| Súly | 0,2 kg |
| Hosszúság | 2 fm |
| Max. hőmérséklet | 85 °C |
| Szín | Fekete |
| Átmérő | 48 mm |
| Kivitel | Klima csőhéj |
| Falvastagság | 9 mm |
| Felhasználási terület | Magas hőmérsékletű rendszerhez |

