Stiebel STH 210 Plus puffertároló (203763)
CIKKSZÁM: STI-203763
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 7 990 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Stiebel STH 210 Plus puffertároló (203763)
Termékleírás:
A hőszivattyú tökéletes kiegészítése
Már döntött egy környezetkímélő hőszivattyú mellett és most megfelelő puffertárolót keres? Akkor ez a modell a jó választás egy- és kétlakásos családi házak esetén. Igény esetén csatlakoztasson elektromos fűtést a tárolóhoz és élvezze a meleget. A hűtéshez szükséges vizet is ebben a készülékben tárolhatja, amennyiben a hőszivattyú programjában van fordított üzemmód.
- Különböző hőszivattyúkhoz tervezve
- Hűtési üzemmód lehetséges
- Egyedi tárolótartály-kiválasztás a rendszer méretétől függően
- Nagy hatékonyságú hőszigetelés
Energiahatékonysági osztály: B
24 órás készenléti energiafogyasztás 65 °C-on: 1,10 kWh
Névleges űrtartalom: 207 l
Magasság: 1535 mm
Átmérő hőszigeteléssel: 630 mm
Billenőméret: 1650 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 58 kg |
|---|---|
| Gyártó | Stiebel Eltron |
| Átmérő | 630 mm |
| Magasság | 1535 mm |
| Súly | 58 kg |
| Energiahatékonysági osztály | B |
| Tároló térfogata | 207 L |
| Max. hőmérséklet | |
| Csatlakozás (tároló) | 4xG2 A |



