Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 5/4″-3,2 (80000004)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 5/4″-3,2 (80000004)
FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 5/4′-3,2 – Az erő, ami összeköt!
Az ArcelorMittal által gyártott FE ACÉLCSŐ SZAV.MIN. 5/4′-3,2 nem csupán egy egyszerű cső, hanem a megbízhatóság és tartósság szinonimája bármilyen víz- vagy gázvezeték, illetve fűtési rendszer kiépítésénél. A 3,2 mm-es falvastagságú, 6 fm hosszú szénacél cső 3,1 kg súlyával masszív, mégis könnyen kezelhető megoldást kínál, amely hosszú távon biztosítja az infrastruktúra stabilitását. Kiváló minősége révén ellenáll a korróziónak és a mindennapos igénybevételnek, így a szerelők és beruházók első számú választása, ha kompromisszumok nélküli megbízhatóságra van szükség. Válassza Ön is azt a csövet, amely összeköti az álmokat a valósággal, és legyen része egy biztos, jövőbe mutató rendszernek!
A hegesztett hosszvarratos acélcsövek alkalmasak víz-és gázvezetékek,fűtési rendszerek,valamint acélszerkezetek építésére.
Műszaki adatok
| Tömeg | 3,1 kg |
|---|---|
| Súly | 3,1 kg |
| Méret | 5/4" |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 3,2 mm |
| Anyaga | Szénacél |
| Gyártó | ArcerolMittal |
| Kivitel | Viz és gázvezeték,fűtési rendszer |
Letölthető dokumentumok
Fekete Acélcső szavatolt hegesztett 5/4"-3,2 szállitói megfelelőségi nyilatkozat 2023

