CU33 5/4″ Kb sarok radiátor hollander réz (TM1565G000707)
CIKKSZÁM: TM1565G000707
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
CU33 5/4″ Kb sarok radiátor hollander réz (TM1565G000707)
Fedezd fel a Tiemme CU33 SR. 5/4″ KB RAD. HOLL. SAROK radiátorbekötőt, amely nemcsak a funkcionalitás, hanem a prémium minőség záloga is! Ez a sárgaréz sarokidom 5/4″-os csatlakozással és iránytöréssel tökéletes választás minden olyan helyiségbe, ahol fontos a megbízható, tartós és könnyen szerelhető csőcsatlakozás. A Tiemme mérnökei a részletek szerelmesei, ezért ez a radiátorbekötő idom masszív, 0,3 kg-os súlyával és precíz kialakításával biztosítja, hogy otthonod fűtése mindig gördülékenyen működjön. Válaszd a CU33-at, ha szeretnéd, hogy a radiátoraid hosszú távon is problémamentesen üzemeljenek, és élvezd a Tiemme megbízhatóságát minden egyes csatlakozásnál!
hollanderek elterjedése nem véletlen, nagy segítséget jelenhetnek a legtöbb szerelésnél.
A sarok kialakítás kifejezetten előnyös, amennyiben 90 fokos szöget szükséges, hogy bezárjon a fitting a megfelelő csatlakoztatáshoz.
Rengeteg olyan terület van, ahol nélkülözhetetlen a hollander alkalmazása, mert ez egy olyan kötőelem, ami a megfelelő hőállóságot, illetve megfelelő nyomásállóságot biztosítja. A fűtésszerelés egyik műszaki alapkellére a radiátorhoz passzoló hollander. Ez a hollander 5/4″-os kivitelű, egyik vége belső (B), másik vége külső (K) menetes kialakítással rendelkezik.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Tiemme |
| Átmérő | 5/4" |
| Csatlakozás | 5/4" |
| Súly | 0,3 kg |
| Kivitel | Radiátorbekötő |
| Méret | KM5/4" |
| Iránytörés | Sarok |
| Anyaga | Sárgaréz |


