Tiemme 1/2″ Sarok fix KB mini golyóscsap (TM2900046)
CIKKSZÁM: TM2900046
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Tiemme 1/2″ Sarok fix KB mini golyóscsap (TM2900046)
Kifolyócsapnak, üritő csapnak és feltöltő csapnak is használható. 1/2″ menetekkel van ellátva.
Alkalmas minden típusú háztartási és kereskedelmi vízvezeték-rendszerhez, ipari és mezőgazdasági alkalmazásokhoz, fűtési és vízvezeték-rendszerekhez, sűrített levegőhöz, különféle olajokhoz, kőolajtermékekhez, általában bármilyen nem korrozív folyadékkal.
Üzemi határértékek 10 bar nyomáson.110°C – 20°C
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,02 kg |
|---|---|
| Gyártó | Tieme |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,123 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Fix kb mini sarok golyóscsap |
| Méret | Fix Kb 1/2" |
| Max. hőmérséklet | 95 °C |
| Anyaga | Krómozott sárgaréz |



