Totya/Kazi S 28 B Vegyestüzelésű kazán+szigetelés+huzatszabályzó (TOTYA S 28)
CIKKSZÁM: TOTYA S 28
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Totya/Kazi S 28 B Vegyestüzelésű kazán+szigetelés+huzatszabályzó (TOTYA S 28)
Fűtsd be az otthonod, és a lelked is melegedni fog – TOTYA/KAZI S 28 B: a tűz, ami összeköt!
A TOTYA/KAZI S 28 B vegyestüzelésű kazán egyedülálló, megbízható társad lesz a hideg hónapokban, hiszen a minőségi fűtési élményt ötvözi a gazdaságos üzemeltetéssel. A 28 kW-os fűtőteljesítményével, valamint 90 literes víztér űrtartalommal gyorsan és hatékonyan melegíti fel az otthonod minden zugát. A Class 4-es energia besorolás garantálja, hogy környezetbarát és energiatakarékos megoldást választasz, míg a 2 bar maximális üzemi nyomás és a 90°C-os kazánhőmérséklet gondoskodik a biztonságos és stabil működésről. A 130 mm-es füstgáz csatlakozás, a 2″ előremenő és a 6/4″ visszatérő csatlakozás révén a telepítés gyors és egyszerű, a kompakt méretek pedig helytakarékossá teszik. Válaszd a TOTYA/KAZI S 28 B kazánt, és teremts meleg, meghitt otthont családodnak, ahol a tűz nem csak a testet, de a lelket is átjárja!
A TOTYA/KAZI S 28 B vegyestüzelésű kazán egyedülálló, megbízható társad lesz a hideg hónapokban, hiszen a minőségi fűtési élményt ötvözi a gazdaságos üzemeltetéssel. A 28 kW-os fűtőteljesítményével, valamint 90 literes víztér űrtartalommal gyorsan és hatékonyan melegíti fel az otthonod minden zugát. A Class 4-es energia besorolás garantálja, hogy környezetbarát és energiatakarékos megoldást választasz, míg a 2 bar maximális üzemi nyomás és a 90°C-os kazánhőmérséklet gondoskodik a biztonságos és stabil működésről. A 130 mm-es füstgáz csatlakozás, a 2″ előremenő és a 6/4″ visszatérő csatlakozás révén a telepítés gyors és egyszerű, a kompakt méretek pedig helytakarékossá teszik. Válaszd a TOTYA/KAZI S 28 B kazánt, és teremts meleg, meghitt otthont családodnak, ahol a tűz nem csak a testet, de a lelket is átjárja!
vegyestüzelésű kazán, szigeteléssel és automata huzatszabályzóval, 5 mm lemezvastagságú kazánbelsővel készül, és széleskörű tüzelőanyag felhasználású (szén, fa, farönk, szalmabála, háztartási hulladék). Kiváló hatásfokú modernizált kivitelű Totya kazán, igazán könnyen kezelhető, és automata huzatszabályozással, valamint nagyméretű tűztérajtóval rendelkezik. Nagyméretű tüzelőajtajának köszönhetően, könnyű tüzelőanyag betöltést tesz lehetővé.
- Szigetelés és automata huzatszabályzó
- Kiváló hatásfokú, modernizált kivitelű
- Zárt fűtési rendszerbe is építhető
- Nagyméretű tűztérajtóval felszerelt
- Formatartó TOTYA feliratos öntvényajtókkal ellátott
- 5 mm lemezvastagságú kazánbelsővel készül
- Széleskörű tüzelőanyag felhasználású (szén, fa, farönk, szalmabála, háztartási hulladék)
- Könnyen kezelhető, automata huzatszabályozású
Műszaki adatok
| Tömeg | 190 kg |
|---|---|
| Gyártó | Totya/Kazi |
| Fűtő teljesítmény | 28 kW |
| Szélesség | 460 mm |
| Mélység | 580 mm |
| Magasság | 1107 mm |
| Súly | 188 kg |
| Fűtési energia besorolás | Class 4 |
| Max. üzemi nyomás | 2 bar |
| Max. kazánhőmérséklet | 90°C |
| Előremenő csatlakozása | 2" |
| Visszatérő csatlakozása | 6/4" |
| Víztér ürtartalma | 90 l |
| Füstgáz csatlakozás | 130 mm |
| Min. kéményhuzat | 0,2 mbar |
| Hatásfok tüzelőanyagtól függően | 83,1% |
| Anyaga | Hő álló lemez |


